6 Aralık 2014

Tutku & Seks & Aşk

 
Aşkın ne olduğunu, sevginin ne olduğunu bilmeden yaşamak, benim için imkânsız bir şey.
 
Hayatıma giren erkeklerden öğrendiğim bir şey varsa oda ben sevilmek istiyorum.
Sevilmek, hem de çok.
Cinsellik istiyorum mesela.
O adamı arzulamak.
Dokunmayı istemek.
Öpmek.
Hem de bırakmamacasına belki de soluksuz kalırcasına.
Tutku istiyorum birazda heyecan.
 
Hayatımın renkli kısmına arkadaş arıyorum aslında. Gülsün benimle. Sabahları koşsun. Spor yapsın. Benim için olduğunu söylesin ama aslında kendi için yapsın. Yetmiyor, sevişmeler yetmiyor. Seviyorum ve sevdikçe daha çok seviyorum. Bana sarıldı mı dünyalar benim oluyor. O an mesleklerimiz de hayatlarımızda gidiyor benden. Onu istiyorum.
 
Bu kötü bir şey mi?! Umarsızca yaşamak?
 
Sonunu düşünmeden yaşamak. Aslında ben hiç sonumu düşünerek yaşamadım ki. Kafama koyduğumu yaptım sonra bir adım daha ve bir adım daha ekledim. Adımlarım hep benim hedeflerim oldu. Ben yazdım, ben bozdum bu zamana kadar. Bu sefer bitmesin istiyorum. Çok özlüyorum. Sesini duymak istiyorum. Onunla sakince kalmak istiyorum. Kokusunu içime çekmek… İnsanlar hala bir şeylerin arayışındayken o aradığını bulduğunu nasıl fark edecek merak ediyorum. O anı hissetmeyi isteyecekler herhalde.
 
Kıskanıyorum o basıp gidenleri.
 
Zamanla korkan biri oluyoruz. Toplumdan, annemizden, babamızdan. Hâlbuki ne için? Hayat bizim değil mi? Gizlemek ne ki? Bunlar hep beni hırslandıran şeyler. Zamanı geldiğinde çekip gitmem için. Gidip kaybolmam için. Yavaş yavaş. Sessizce, sakin ama emin adımlarla gidicem. O kıskandığım insanlar gibi pat diye değil.
 
Sıkıldım biliyor musunuz?!
“Neden böylesin?” sorusundan.
Böyleyim çünkü ben Z.S.’yim!
 
23 yıldır da buydum sadece kendimi bulmam zor oldu. Onları üzen insanım ben. Benimle gurur duymaları onların dediklerini yaptığımda mümkün olabiliyor. Aralık ayındayız. Birkaç gün sonra şirket partisi ve yeni yıl 2015 olacak.
 
Hadi yeni kararlar alalım.
Kafamızdakileri yapalım.
Planlarımızı listeleyelim.
Güzel bir Karadeniz turu bulalım ve bir hafta kaçalım.
 
xoxo

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İçinden geldiği gibi yorum yap ;)