6 Şubat 2013

Kadınlar & Erkekler ...12

Bir kez daha “Kadınlar & Erkekler” yazısı ile beraber miyiz eveett =)) Bu sefer arayı çok da açmadım hayret. Kendime şaşıyorum arada. Hele telefonuma not alıp yazdığım yazıları arşivlediğim zaman.

Bu seferki yazımızın konusu: Kaslı erkek mi, göbekli erkek mi?

Evet, biraz kadın cephesinden yazı olacak bu. Napalım cinsiyetim bu. Ama hemen kızmasın erkekler çünkü yeri gelecek onları da savunucam. Sizi ne kadar çok seviyorum bilmiyor musunuz? “Köküne kadar kadınlar!” demem, never never never hehee =))

Hiçbir kadın kilolu erkeği sevmez iki kere iki dört gibi bir şey bu. Acı ama gerçek bu erkekler. Haa seven yok mu, var tabi ama ben genelleyerek konuşuyorum. Sanki siz çok farklısınız? Sizde göbekli kadın istemiyorsunuz. İzdivaç programlarında görüyoruz. Amcam olmuş dede ama ayva göbekli kadın istemiyor bak bak seennn?! O bile bu istekle geliyorsa varın siz kadınların isteklerini düşünün. Bizde yaşlanınca ağzında dişi olan erkeği istiyoruzla bitiririm de şimdi çok erken. Baş konumuza dönersem sonuna kadar katılıyorum cümleme. Bi daha okuyım, hmm… Valla güzel demişim. Sevmiyoruz arkadaş.

Şimdi kumsaldayız. Bir yanımızda göbekli erkeğimiz duruyor ve bu sırada kumsaldan bir adet üçgen vücut geçiyor, hafif saçlar ıslak, eli saçlarında çok seksi oldu dimiii =) Sizi gidiler (Bakmam diyenin ya yanındaki adamın aşkında gözü kör olmuştur ya da hormonlarında bir sorun vardır.). Alın işte aklınıza ne geldi hemen “Seks!”. Sanki cinsellik ikinci planda gibi konuşuyoruz ama değil. Hayatımızın tam ortasında kabak gibi duruyor aynı yağdan büyüyen göbekleriniz gibi!

O zaman sorarsınız bana “Kaslı erkeklerde durum nedir?” diye. Bende hemen cevaplarım. Onlarda da fazla olanı sevmiyorum yani karşıma Arnold Schwarzenegger (İlk kez doğrulatmadan soyadını doğru yazdım hehe =) ) in gençliği gibi biri çıksa yemin ediyorum o kumsaldan kaçar hatta yanımdaki göbekliye gülümseyerek dönerdim. Bu sırada “Allah sahibine bağışlasın.” ı kesin derdim. Öyle kas yığını insanları (Kadınlar ise iğrenç oluyor. Meme diye bir şey kalmıyor ya.) ise itici buluyorum. Avuç içi kadar olan mayoları giyerek önce sağa eğiliyorlar sonra bacaklarını döndüre döndüre kaslarını çıkarıyorlar. Kollarını bir döndürüyor kol kası görünüyor. Bu aşamada kalsa iyi ama kalmıyor ve bir daha döndürüyor ikinci kat çıkıyor. Bıraksan altı kat daha çıkar o kaslar #) Böylesini sevmiyorum işte. Zaten bunlarda yağ oranı çok az olduğu için kışın üşüyorlarmış. Halbuki benim üşüyüp, onun beni ısıtması lazım. Nerde romantizm, nerede centilmenlik?! Ben onu ısıttıktan sonra ne anladım gölgeye oturmaktan, oturtmaktan (Anladınız siz.). Şimdi hemen erkekler şunu diyecek biliyorum: Bak gördün mü göbekli erkekler bu gibi durumlarda sıcak tutar sizi. Haha çok komik. Ama gerçek bu değil tabi ki de. Bugüne bugün “Biscolata Erkeği” diye bir gerçek var. Carlos o kadar çok sevildi ki resmen ailemizin damadı olma yolunda ilerliyor. Hey erkekler, tehlikenin farkında mısınız?! #)

Çoğu zarar azı karar. Kimi göbekli sever kimi kaslı. Ben kaslı sevenlerdenim. Belki de bende spor yaptığım içindir. Size ikinci ağız sulandırıcı olay anlatıyım, mutlu olalım. Şimdi karşınızda Carlos var ve siz çok kızdınız tartışıyorsunuz falan derken adam gülümsüyor. Bak o an bende kızgınlık falan kalmaz işte. Direk sarılıp öperim onu. Tersini de düşünelim. Siz haksız tarafsınız ve Carlos kızmış. Ya adamım, o adamın kızmış hali bile seksi olur. Ne diyon sen, neden bahsediyon #) Bu durumda ne mi yaparım? Gene öperim. Her şekilde öpüyorum farkında mısınız hahaa =))

Son söz sizin olsun. Dış güzelliğe önem verin ama içinizi kirletmeyin.
xoxo

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İçinden geldiği gibi yorum yap ;)