18 Ocak 2013

M. İle Kız Kıza ...2

 Dünkü Yazım dan sonra nerde kalmıştık?
Hmm…
Hatırladım ;)
M. benim moralimi düzeltiyordu. Buyurunuz devamı, iyi okumalar =)

Z.S: Bilemiyorum M. ya. İlk kez bir şey istemiyorum. Zaten burcuma göre ilk 6 ay benden cacık olmazmış. 6 ay sonra Haziran ve demem o ki yaz aşkı bekle gör beni olayı oluşur. Yükselenim de ikizlermiş biliyor musun? Bende diyordum bu Merkür beni neden hep etkiliyor. Her şeyi bilen ben kendi üzerimdeki beni etkileyenleri araştırırken bu konuda eksik kalmışım. Merkür Merkür Merkür! Bir kez olsun olumlu etki etse ya. Ha bir de Uranüs var hayatımı çekilmez yapan.

M: Aa o Uranüs bana da çok kıl! Sen bu yıldız haritaları, tarotları bir süre rafa kaldır bence. Finallerde de baktın dimi, okudum. Negatif enerji yüklenmiş üstüne. Bakma bir süre kimseye. Ayrıca Z.S, ben seni kafaya çok taktım ve kollarımı sıvadım.

Z.S: İşin gücün yok mu senin. Sen bölümünden birini kendine bulsana. En son Sarp vardı, noldu ona? İyi çocuktu, sana da iyi dayanmıştı. Onu bul ve gene işkence çektir çocuğa =) Belki ben biraz böyle takılmak istiyorum. Lisedeki gibi platonik takılsam nolur yani?! Ayrıca bilmiyor musun benim uzmanlık alanım (tarot dışı) çöpçatanlık yapmak ve ayrılmak. Hangi ilişkim uzun sürdü söyler misin?

M: Güldürme beni Z.S! Hayatta olmaz!! Sen platonik anca 1 ay takılır sonra çocuğa yüzünü gösterirsin. Bak finaller bitti yani bu haftayı da geçersek 1 ayın doluyor. Başlar sende şimdi tripcan haller. O hallerini sevmiyorum, o yüzden bu işi bir yere bağlayalım. Ayrıca hep bir hüzün, arabesk halin oluyor (ki şuan ki bakışın yavru köpek gibi) cık çekilmiyor. Ayrıca çocuk affedersin ama g*tünün dibinde. Asıl sen söyle nasıl uzak kalacaksın?

Z.S: Asılların ve ayrıcaların bitmez mi senin. Senden kurtuluş yok dimi. Keşke A.B.Y.A ile karşılaşmasaydık. Uff…

M: Napcaktık yolu mu değiştirecektik? İstersen yola atlasaydık. Arabaların ortasına falan. Emin ol o zaman daha çok dikkat çekerdik. Nasıl olsa bana anlatacaktın. Face den göstereceğine bizzat görmüş oldum, bana yaradı =) Kampüste napıyorsun? Orada da üniversiteni, bölümünü, sınıfını değiştirmeyi düşünüyor musun? Keşkelerle gelme bana. Sonunda seni bu hale getireni bulurdum ben. Valla bir gece ansızın basardım seni ;) Sanırsın kampüs kocaman. Altı üstü bir bina var aramızda =))

Z.S: Biliyorum biliyorum canım benim =) Ee noldu senin Sarp?

M:

Z.S:

Sonrasını anlatamıyorum çünkü iş iyice sarpa sardı ve ben o gün şunu anladım, M. ile konuştuktan sonra aklımda hiçbir şey kalmıyor (bu yazıyı okusa başıma çemkir ama olsun.).

Ne konuştuk, ne karar aldık ya da aldık mı PUFF!! Yok! =)

Benim sonum yıldız haritamda ki gibi olacak ahanda buraya yazıyorum yani 6 ay benden cacık olmucak sonrasına ise o gün gelince yeniden hesaplar bakarım =)

xoxo

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İçinden geldiği gibi yorum yap ;)